OTA YHTEYTTÄ

Kuinka voimme olla avuksi?

YHTEYSTIEDOT

PALVELUNUMERO

(09) 287 800

OSOITE

Mikkelänkallio 7,

02770 Espoo

AUKIOLOAIKA

Ma-pe: klo 7-16

Toimipisteiden aukioloaikojen ulkopuolella olemme tavoitettavissa myös puhelimitse.

KALUSTOVUOKRAUS JA AJOJÄRJESTELY

Petri von Bell / 040 528 0155
petri.vonbell@pohjanvare.fi

HUOLTO- JA KORJAAMOPALVELUT

Sami Eriksson / 0400 161 936
työnjohtaja
sami.eriksson@pohjanvare.fi

MYYNTI JA TYÖMAAKÄYNNIT

myynti@pohjanvare.fi

Tommi Seppälä / 0400 484 484
tommi.seppala@pohjanvare.fi

Jani Aalto / 0400 745 989
jani.aalto@pohjanvare.fi

Tommi Harju / 040 660 5600
tommi.harju@pohjanvare.fi

REKONTRA / LASKUTUS

laskutus@pohjanvare.fi

Krista Nurmi / 09 8194 2741
Eija Huovinen / 09 8194 2742

HALLINTO

Jari Pohjanväre
toimitusjohtaja
0400 505 700
jari@pohjanvare.fi

Antti Pohjanväre
tekninenjohtaja
0400 449 164
antti@pohjanvare.fi

Pure Black GmbH
Graslitzer Str. 6
84478 Waldkraiburg
Tel. 08638 6964680
www.pureblack.de

YHTEYDENOTTO LOMAKKEELLA

Kiireettömissä asioissa voit ottaa yhteyttä oheisen lomakkeen kautta. Käsittelemme viestisi toimistomme aukioloaikojen puitteissa.

YHTEISTYÖSSÄ

RAKENNUSKONEVUOKRAUS

Espoon rakennuskonevuokraamo Oy

p. 0400 88 11 44

erkv.fi

Sanna Kiander
0400 750 955
sanna.kiander@erkv.fi

Jarmo Pellikka
0400 945 098
jarmo.pellikka@erkv.fi

AJONEUVONOSTURIT

Sjöman Helsingin Nosturit Oy

p. 09 350 5600

sjoman.com

Jari Salmikivi
0400 663 444

Jari Tuovinen
0400 314 777